Dávame predmetom priestor

Našou prioritou je vysoká kvalita tlače a spokojnosť zákazníka.

Spoločnosť 2H Holinger

Spoločnosť bola založená v roku 1995. V priebehu rokov sme postupne získali veľa skúseností v oblasti reklamy a tlače a na trhu sme si tým zaistili významné postavenie.

Špecializujeme sa na výrobu 3D etikiet, magnetiek a kľúčeniek. Svojou produkciou a zameraním patríme k najväčším výrobcom v ČR.

V posledných rokoch sme rozšírili náš tím natoľko, že sme schopní poskytnúť kompletné služby naším zákazníkom v akejkoľvek oblasti reklamy. Na realizáciu zákaziek využívame najnovšie technológie a snažíme sa takto vyhovieť náročným požiadavkám našich klientov.

DOMES 500W-EV a DOMES 5001

Slúži k zalievaniu povrchov adhezívnych materiálov polyuretánovou živicou. Spoločnosť 2H Holinger využíva technológiu Domes najmä na výrobu poloplastických etikiet – logoprintov a tiež magnetiek s 3D efektom.
Poloplastická samolepka je vďaka UV filtru stálofarebná, odolná voči mechanickému poškodeniu, odolná voči poveternostným vplyvom a je umývateľná vodou.

Roland SC-545EX a Roland XC-540

Digitálne tlačiarne s maximálnou šírkou tlače 137 cm vhodné pre veľkoplošnú tlač so širokým výberom materiálov, ako aj pre tlač drobnej reklamy na rôzne druhy samolepiacich a magnetických fólií.

Dokumenty na stiahnutie

Roland XC 540

So šírkou tlače 76 cm. Vďaka skutočnému rozlíšeniu tlače 1440 x 1440 dpi možno ľahko docieliť ostré detaily, vysokú farebnosť, vernosť a hladký prechod. Ideálny na vysoko kvalitné fotografie. Kombinácia tlače a rezania v jednom stroji dovolí grafiku vyrobiť ľahko a rýchlo.

ROLAND

Tlačí ekosolventnými atramentmi, t.j. farbami, ktoré sú šetrné k užívateľovi a k životnému prostrediu.  Vďaka týmto atramentom zaručujeme možnosť obdivovať aj jemné detaily, pritom sú výtlačky vysoko odolné voči vode, poškrabaniu a sú UV stabilné a to až s trojročnou životnosťou v exteriéri aj bez laminovania.

ROLLS ROLLER FLATBED

Laminátor s novým technologickým riešením laminovania zvyšuje efektivitu práce. Otvára nové možnosti ako aplikovať samolepiace fólie či laminá na rôzne materiály hocijakých rozmerov a hrúbky.


úvodná stránka | mapa stránok | hore
For information in English please go to: Promotion keychains, keyrings and domed labels

© 2013 2H Holinger, s.r.o. | Google+